fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Otwarcie biura poselskiego Moniki Pawłowskiej i biura Lewicy w powiecie parczewskim

W środę 29 lipca oficjalnie otworzyliśmy biuro poselskie Mioniki Pawłowskiej i biuro Lewicy w powiecie parczewskim. Gosciem honorowym był wicemarszałek Sejmu RP i przewodniczacy SLD Włodzimierz Czarzasty. 

Swoją obecnością zaszczycił nas także szf lubelskich struktur SLD poseł Jacek Czerniak, przewodniczacy Rady Powiatu w Parczewie Janusz Zieliński, wójt gminy Debowa Kłoda Grażyna Lamczyk. 

Nie zabrakło także działalczy i sympatyków SLD z powiatu parczewskiego. 

 - Cieszymy się, że po 13 latach Lewica ponownie formalnie otwiera swoje biuro w Parczewie. Zapraszam mieszkąńców powiatu, bez względu na sympatię polityczne do odwiedzin naszego biura - mówił na otwarciu lider parczewskiej Lewicy Tomasz Dominik. 

Biuro miesci się przy ul. 11 Listopada 42 i jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-19.00. 

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem